Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

592.

No: Rasa       Temats: Zeme ...

?←      2017. gada 22. septembris 11:17:16

Labdien! Jau mēnesi virs Latvijas dzirdu skaņas. Gan reaktīvo lidmašīnu skaņas, gan tādu kā pērkona dunoņu, kas notiek pēkšņi. Lasu informāciju, ka visā pasaulē aktivizējušies vulkāni, saules vētras (to dēļ ir slikti ar veselību), taifūni, plūdi, debesīs visā pasaulē rādoties kaut kādi neizskaidrojami objekti. Ar visu sevi sajūtu, ka kaut kas nav (nebūs) labi, kaut kāda iekšējā trauksme. Domās visu laiku apskauju Zemi, bet viņa man rādās tāda ļoti, ļoti samocīta. Varbūt ir jausma par to, kas pašlaik notiek ar Zemi?


Labi būs.


Laba diena, Rasa.


Nav jautājums par to, kas tagad notiek ar Zemi. Ar Zemi ir tāpat kā pirms simt, tūkstoš un simt tūkstoš gadiem.


·         Zeme izcieš tumsas hierarhijas spiedienu un Cilvēku patvaļu.


Zeme iet savu dabisko tai Gaismas hierarhijas ieplānoto un izveidoto Kosmiskās Evolūcijas ceļu ar tajā dabiskajiem cikliskajiem aktivitātes, miera un transformācijas posmiem, kad tā saskaņā, ar Cilvēka Evolūciju, maina savu virsmas un enerģētisko elementu struktūru. Tāda struktūras nomaiņa vienmēr notiek rasu nomaiņas laikā. Kad Evolūcijā esošā rase ir izsmēlusi savu evolucionāro potenciālu un iegrimusi pašas radīto negatīvo seku purvā, tad ir laiks jaunas rases sākumam, kura var attīstīt iepriekš nepieejamās Cilvēka potences.

Rase, kura valdīja pirms mums, nonāca konfliktā ar elementāļu pasauli un tika aizmēzta “ūdens nāvē” – tās kontinenti grima. Mūsu – piektā Āriešu rase ir sagandējusi biosfēru (nojaukusi biosfēras apgabalu robežas un robežas starp augiem, dzīvniekiem un Cilvēku) un zaudēs savu valdošo stāvokli “ugunīgajā nāvē” – enerģētisko vētru ierosinātajos vulkānu izvirdumos un kontinentu transformācijā.

Tai pašā laikā uz Zemes notiek tumsas un Gaismas hierarhijas cīņa. Gaismas hierarhija vada Cilvēces un planētas Evolūcijas gaitu, bet tumsas hierarhija vada planētu uz bojā eju - jaunas asteroīdu joslas radīšanu mūsu Kosmosā. Tai jau izdevās iznīcināt Zemes līdzinieci Faetonu – planētu un tās Cilvēci orbītā starp Marsu un Jupiteru.

Gaismas hierarhija piektajā rasē attīstīja “Debesu Tēva” – Saprāta emanētu altruistisku intelektu, bet tumsas hierarhija veidoja, stiprināja un vairoja “Zemes kunga” astrāli-egocentrisko intelektu. Pašlaik novērojamais ir planētas Evolucionāro un tumsas hierarhijas vadīto destruktīvo procesu ietekmju korelācija – “sāpīga pāreja no 5. uz 6. klasi Cilvēces pamatskolā.”

Visās Cilvēka personības un sabiedrības dzīves jomās, kā arī “Zinātnes” interešu virzienos, tumsas hierarhijas vadītais egocentriskais intelekts ir saģenerējis milzum daudz murgainu teoriju un fantāziju, kurām nekā kopīga ar īstenību nav – egocentriskā intelekta pārņemtie Cilvēki dzīvo tumsonībā un māņticībā. Visa šī lūžņu kaudze pārblīvējusi planētas mentālo telpu un tur traucē normālu mentālo plūsmu apmaiņu kā starp Zemes mentālās struktūras elementiem, tā starp šiem elementiem un Cilvēkiem (Cilvēki “nedzird”, “nejūt un nesaprot” Zemi) tā arī starp Zemes mentālo telpu un Visumu, kas ir sevišķi bīstami Zemes pastāvēšanai.

Cilvēka intelektuālā daba ir planētas mentālās telpas daļa, kura ir būvēta atbilstoši Kosmosa vienotības un vienotību – kopumu uzturošajiem principiem. Zemes mentālās telpas atbilstība Kosmosa uzbūvei uztur Zemes vienotību ar mūsu Kosmosu, kas savukārt nodrošina planētas fiziskās struktūras veselumu. Tādā kārtā Cilvēka domāšanas neatbilstība Kosmosa un planētas uzbūves principiem noved pie planētas mentālās telpas, biosfēras un ģeosfēras – planētas fiziskā ķermeņa sabrukuma, kā tas notika ar Faetonu. Cilvēka domāšanas un Kosmosa dzīves vienotība uztur planētas ģeosfēras veselumu. Tam it sevišķi kaitīgi ir teoloģiskie, kā arī “zinātniskie” kosmogoniskie un kosmoloģiskie murgi, jo tie skar Cilvēku priekšstatus par Esamības Pamatiem un tādā veidā izkropļo visus Cilvēka domāšanas un apziņas, Kosmosa impulsu uztveres pamatus.


·         Tas viss, ko egocentriskais intelekts uzskata par civilizācijas sasniegumiem, vērtībām un attīstības liecībām, šo Civilizāciju nogalina.


Sāk darboties adversa princips – “neiejaucoties notikumu gaitā, defekts pats sevi likvidē”. Šajā gadījumā tas ir: “Jo lielāks pašapmierināts un patmīlīgs stulbenis – saprātīgai rīcībai nespējīgs esi, jo ātrāk mirsti. Jo ātrāk mirsti, jo mazāk patērē resursus, mazāk piesārņo vidi un ātrāk atbrīvo vietu normāliem Cilvēkiem.” Tā ir “zaļa” domāšana, nevardarbīga pretošanās un augstākā mēra ekohumāna rīcība.

Cīņa ar egocentriskā intelekta radītajām nejēdzībām ir tā radīto kļūdu labošana un perversās sistēmas dzīves pagarināšana, resursu izšķērdēšana un planētas tālāka, plašāka un vispusīgāka pieķēzīšana. Tāpēc Saprātīgi Cilvēki necīnās pret egocentriskā intelekta darbību un nepiedalās tā radītajās norisēs. Arī nejēdzību uzturēšana ar mērķi tās ātrāk nobeigt nes atbildību par to izdarīšanu.

Piedalīšanās vai cīņa ar nejēdzībām prasa iesaistīšanos nejēdzību procesā un savas enerģijas ienešanu tajā. Katra iesaistīšanās – saskarsme ar egocentriskā intelekta radīto Saprātīgu Cilvēku kavē viņa darbā un piesārņo viņa dzīvi ar destruktīvo procesu elementiem, tādēļ Saprātīgi Cilvēki “kapus neapmeklē” – “staigājošu miroņu” dzīvē nepiedalās, par to neinteresējas un ar to nesaskaras.


·         Neskarties – Neinteresēties - Nepiedalīties.


“Staigājošie miroņi” iet savu miroņu ceļu, dzīvie iet savu dzīves ceļu. Dzīvajam ar mirušu nekā kopīga nav. Tas, kas tagad mirušo reiz turēja dzīvo pasaulē, no tā ir izgājis. Dzīvei nederīgais nekam citam vairs nav derīgs un tāpēc tam nekā kopīga ar derīgo nav un nevar būt. Tai pat laikā “staigājošie miroņi staigā” pateicoties dzīves laikā uzkrātajai un dzīvajiem atņemtajai enerģijai, tāpēc viņi visādos veidos cenšas iesaistīt dzīvos savos “miroņu svētkos”, savu “vērtību un sasniegumu” baudīšanā.


·         Dzīva Cilvēka Saprātīgums ir redzams viņa spējā atturēties no saskarsmes ar “staigājošiem miroņiem”.


Cilvēka Cilvēciskās dvēseles – Noosa darbība – viņa intelektuālā dzīve ir planētas ekoloģisko, ģeoloģisko un klimatisko procesu regulators. Cilvēka intelektuālā un Garīgā darbība ir cēlonis, bet Jūsu novērotās parādības ir šīs darbības izraisītās sekas. Tas, kas tagad notiek, ir sācies jau ļoti sen, pirms daudziem tūkstošiem gadu, kad piektā rase pārkāpa savu augstāko sasniegumu slieksnim un sāka grimt intelektuālās dabas egocentrismā.

Tāpēc ir cits jautājums:


-          Kas notiek ar Jums, Rasa?


Jūs rakstat, ka lasat (tātad protat rakstīt un lasīt, kas Gejropai jau ir izzūdošas parādības tāpat kā neutilitāra un neizklaidējoša interese par apkārt notiekošo) par vulkāniem, Sauli un visu citu, kas notiek ap Jums. Vulkāni vienmēr izverd lavu un pelnus. Kamēr tas netraucē avio pārlidojumiem, tikmēr par to daudz nesatraucas, kamēr Saule netraucē sakarus, taifūni un cunami negrauj tūrisma infrastruktūru, tikmēr vidējais Gejropietis par to neinteresējas. Noslēpumainas skaņas un objekti debesīs tāpat kā pretējā dzimuma un cīņas veidu ar skauģiem un konkurentiem apspriešana vienmēr ir bijuši un būs dīkdieņu sarunu temati. Ginesa “rekordu” grāmata tika radīta, lai, alu dzerot, dzērājiem dotu sarunu tematus.

Es Jūsu bažu avotiem pievienotu apturēto Kultūras dzīvi, valsts varas realizētu totālu netiklības, visatļautības un tumsonības izplatīšanu. Tas, ko tagad par Jūsu nodokļu naudu realizē vietās, kuras viņi sauc par skolām, nav izglītība. Tur producē tumsonību. Pie tam tādu tumsonību, kuru paši tumsoņas sauc par izglītību un sevi domājas par izglītotiem esam. Ne Saule, ne skaņas debesīs Jūs nekā neapdraud. Jūs reāli apdraud visatļautībā netikls tumsoņa pašvaldībā, skolā, ierēdņa vai biznesmeņa krēslā, galu galā uz ielas vai jeb kur citur, kur tādus aizvien biežāk sastapsit. “Skolās” izdiedzētā pašapmierinātība, patmīlība un pašizpausme vardarbībā nebeigsies līdz ar “skolas” beigšanu. Tur iesāktais tiks turpināts pieaugušo dzīvē.

Jūsu pieminētās dabas parādības notiek, ir notikušas un notiks arī turpmāk. Problēma nav parādībās, bet to cēloņos, procesu gaitā un virzībā. “Zinātnieki” strīdas par planētas sasilšanu vai atdzišanu, bet ignorē citu parādību, kura ir tādas sasilšanas Cēlonis. Pašapmierinātā, patmīlīgā un egocentriskā Cilvēka intelektuālā un tai sekojošā psihiskā (dzīvnieciskā) darbība ievieš haosu planētas dzīves procesos. Planētas ekosistēmu, ģeoloģiskos un klimatiskos procesus uztur un darbina zemes, ūdens, gaisa, uguns un ētera stihiju elementāles – apziņas centri (magnētiskas dabas vienības), kuras pakļaujas organizētas domas impulsiem. Tumsas hierarhija tā organizē stulbo un pašapmierināto patērētāju domāšanu, ka viņi ar savu perverso domu dezorganizē elementāļu pasauli – ievieš haosu to darbībā – planētas dzīvē, ko Jūs uztverat kā iekšēju trauksmi un kas patiesi Zemei rada ciešanas.

Kontinenti, rases, tautas, ģimenes un Cilvēki pastāv tur esošo savdabību kompleksu netraucētai nošķirtai (savā līmenī aparteīdai) dzīvei. Katram kontinentam ir sava elementāļu, minerālu, augu, dzīvnieku un Cilvēku intelektuālo savdabību pasaule. Tas ir vienots harmonisks komplekss – organisms, kuram nekas nav atņemams vai pievienojams. Tad, kad tiek pārkāptas šī organisma robežas, tad, kad tas tiek piesārņots ar svešu savdabību (kontinentu) elemnetiem, tad tiek pārtraukta šī organisma normālā dzīve un tajā parādās haoss – organisma slimības. Kad notiek liela mēroga dabas resursu (minerālu, augu un dzīvnieku) patvaļīga pārvietošana, Cilvēku vai dzīvesveidu migrācija, kas nes neharmosnizētu intelektuālo strāvu un impulsu haosu, tad tam līdz pārvietojas ar šiem resursiem saistītās elemtāles, kuras haotizē visu kontinentu elementāļu vidi.

Ja sāk slimot visi kontinenti, tad slimo visa planēta. Amerikas klimata (gaisa elemtāļu dzīves) īpatnība ir virpuļviesuļi. Tagad, kad ASV visur uzspiež savu intelektuālo modeli un ar to saistīto dzīvesveidu, tam seko arī gaisa elemntāles ar savu darbību. Virpuļviesuļi jau ir tiem neraksturīgos apgabalos – Eiropā (arī jau Latvijā) un Āzijā. Latvija, amerikanizējoties, sāks piedzīvot intensīvus virpuļviesuļus un to radītos postījumus. Protams, būs stāsti par globālo sasilšanu, gaisa strāvām un citas it kā zinātniskas blēņas, bet postījumu cēloņi būs liberofīlo āmurikāņu galvās – to “latviešu” galvās, kuri savā intelektuālajā dabā jau ir āmurikāņi - nigeri.


* * *


Katra normalizēties sākuša Cilvēka dvēsele, pārvarot egocentrisma sienu, kā pirmo sajūt Zemes ciešanu impulsu. Tāda sajūta ir zīme, ka esat pārvarējusi egocentrisma verdzību un ja neapstāsities, tad drīz sāksit arī mosties, atgūt skaidru apziņu un domāšanu.

Katrai rasei ir viņas kontinents. Tajā dzīvo šī rase. Āriskajai (Indo – Eiropiešu) rasei tika radīta Eiropa. Te piektā rase savu laiku Dzīvoja un Izdzīvoja Savu Laiku – tas ir beidzies. Tagad rase ievieš haosu savā kontinentā un visā pasaulē. Tāpēc ir pienācis laiks rases dzīvi un darbību apturēt. Zemes organisma imunitāte vēršas pret slimības cēloni – haosa izraisītāju. Haoss biosfērā (robežu noārdīšana – gēnu inženierija un transhumānisms), klimata un ģeoloģiskie procesi likvidēs šīs rases intelektuālo un tehnoloģisko darbību un kundzību – globalizācijas saturu – noliks to nēģeru un indiāņu darbības spēju un dzīvesveida plauktiņā, bet ar to pašu pavērs ceļu jaunai domu gaitai - jaunai Garīgas Komunistiski Kulturālas Kopienas filosofijai un nākotnes tautu sadarbībai, kuras pamatā būs Dzīvās Ētikas Mācība. Šī jaunā domu gaita veidos patiesas zinātnes un zināšanu bagātinātu Kosmoekokulturālu kopienu sabiedrību sadzīvi, kurā sev derīgu vietu atradīs jaunās – sestās rases Cilvēki, bet mūsdienu patērētājsabiedrības deģenerētās paliekas veģetēs kopā ar citu iepriekšējo rasu atkritumiem Cilvēka dzīvei nelabvēlīgos planētas apgabalos.

Planētas virsma pārveidosies atbilstoši jaunās rases Cilvēku Nootiskajai, intelektuālajai un apziņas savdabībai, bet tagadējais Eiropas kontinents beigs pastāvēt. Jaunā Kosmoekoloģiskā un tāpēc Garīgā Kultūrkapitāla Kopienu (komūnistiska) rase veidosies un dzīvos pārveidotās Āzijas Sibīrijas daļā, kura, klimatam harmonizējoties, būs vislabvēlīgākais rajons Cilvēka dzīvei, un satur bagātākos nākotnes tautsaimniecības dzīves resursus.


* * *


Te ir līdzība.


Kādai Saimniecei ir zaļumu, puķu un zemeņu dobes. Kā jau tas dabā notiek, tur sarodas arī nezāles. Dobēs dzīvojošie augi jūt Saimnieces domas un zin, kad viņa ir nolēmusi ķerties pie dobju ravēšanas.

Saimnieci nākam jūtot, nezāles vaid: “Ar visu sevi sajūtu, ka kaut kas nav (nebūs) labi…”

Tās pašas Saimnieces domas jūtot, puķes, dilles un zemenes jūsmo: “Ar visu sevi sajūtu, ka kaut kas jau ir (būs) labi…”


Tāpat Jūs varat izlemt, kam pievienosieties dobē – puķēm vai nezālēm.

Zeme likvidē(s) pelējumu, puvumu un parazītus.

Tātad Zeme būs vesela.

Zeme būs atjaunota.

Labi būs.PaulsBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa