Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ

.PDF versija izdrukai


Jautājums no www.philos.lv

561.

No: Lita       Temats: Daudzsievība ...

?←      2016. gada 05. augusts 16:55:20

Labdien! Vai ir metafizisks izskaidrojums tam, kādēļ uz Zemes attiecībā uz daudzsievību ir kopumā ņemot diezgan pielaidīga attieksme? (Salīdzinot ar “daudzvīrību”) Sāksim ar to, ka musulmaņiem tā vispār ir norma. Labi, par musulmaņiem varbūt var teikt, ka tas, iespējams, ir tāds kā darījums vairāk, ne kas emocionāls... Tāpat daudzsievība tiek piekopta visādās sektās (mormoņi u.c.) Bieži vīriešiem patīk vērot lesbiskas ainiņas (šķiet, tādu sievieti, kas vēlētos vērot attiecīgi divus vīriešus, būtu grūti atrast). Tāpat daudzus vīriešus vilina sekss trijatā (ar divām sievietēm) vai arī dzīvošana “zviedru ģimenē”. Taisnības labad jāsaka, ka arī daudzām sievietēm nav pret to lielu iebildumu. Dzīvnieku pasaulē mātītes “savāc” alfa-tēviņš, jo, lūk, pēcnācējiem jābūt stipriem. Bet vai tiešām tas pats būtu jāattiecina arī uz cilvēkiem? Nepamet sajūta, ka tas kaut kā nav īsti labi. Kāpēc vīriešiem tik bieži nepietiek ar vienu sievieti? Sanāk, ja vīrietis grib vairākas sievietes seksā, turklāt lai vēl viņas savā starpā būtu “draudzīgas”, bet viņa sievai pietiek tikai ar vīru un nav pieņemami trijatā, tad ir jāšķiras un jādzīvo vienai? Un ja vīrietim nepietiek ar vienu sievieti, vai viņai būtu jāvaino sevi, ka viņa nepilnīga, vai arī jāskaidro tas ar vīrieša baudkāri un asāku emociju meklējumiem?Nepazemo Vīrieti.


Neuzmanīgi izlasot, šķiet, ka ir iesūtīts kārtējais nevainīgais jautājums par sen aprakstītām parādībām. Mūsu mājas lapā par to ir rakstīts jau vairakkārt. Tāpēc pastāvīgam lasītājam nebūtu jānodarbojas ar tādu muļķību apcerēšanu, bet saprātīgs ciemiņš tādu jautājumu neuzdotu. Viņš pats būtu atradis visas vajadzīgās atbildes agrāk publicētajos materiālos. Tomēr nav atradis un nav pastāvīgais lasītājs. Tātad izmanto mūsu lapu kā resursu savas ideoloģijas propagandai.

Tumsa ir viltīga. Tumsa prot melot un izlikties. Tā prot izlikties par zinātkāru naivuli. Tumsa bieži aicina: “Nāc un palīdzi man, nāc audzini, paskaidro, nodarbojies ar mani.” Tumsa pielien, stājas kontaktā, cer ievilināt savā teritorijā, uzspiest savus spēles noteikumus, maldināt un nemanot iegalvot, nomanīt saruna biedra priekšstatus ar saviem. Reklāmas industrija jau sen izmanto netiešās reklāmas paņēmienu. Reklāmisti zin, ka apziņas nefiksēts iespaids – ietekme – apgalvojums iedarbojas spēcīgāk par pamanītu un izvērtētu ietekmi.

Iesūtītais materiāls tikai izliekas par jautājumu. Tuvāk aplūkojot, ir redzams, ka tas ir tipisks (un tādēļ publicēšanai par derīgu atzīts) Gejropas “Trojas zirgs”, ar kuru tās darboņi translē izvirtību reklamējošu melu plūsmu. Var redzēt (pēdējais jautājums uz to norāda), ka pirms šī teksta sastādīšanas (tas ir profesionāli labi uzmanipulēts) darbonis ir labi iepazinies ar visām mūsu mājas lapā lasāmajām publikācijām – zina, ka atmiņā spēcīgāk iespiežas pēdējais iespaids un tieši tas veido attieksmi – to, kas piepulcē vai attālina- liek iegriezties vēlreiz šajā vietā, vai, nepatīkamu emociju atceroties, liek no tās vairīties vieglā ceļa un sevis mīlēšanas izlutinātajiem. Bet lai jau, lai Gejropa sev ņem mums nederīgos vieglā ceļa gājējus un sevis mīlēšanas piekopējus.


* * *


Iesūtītājs savu manipulāciju sāk ar apgalvojumu  “… uz zemes attiecībā uz daudzsievību ir kopumā ņemot diezgan pielaidīga attieksme …” un pat norāda uz metafiziska cēloņa iespējamo esamību. Tālāk tiek dots “apstiprinājums” - “… musulmaņiem tā vispār ir norma …”, bet tā kā ar musulmaņiem vien nepietiek (musulmaņi ir vienīgā sabiedrība – tātad izņēmums), lai pamatotu melīgo apgalvojumu “kopumā ņemot”, tiek pievilktas sektas un sātanisti – mormoņi. No tā var redzēt, ka manipulators nāk no vides, kura “kopumā ņemot”  sev pretī (ir profesionāla kara stāvoklī) uz zemes redz tikai musulmaņus un sektantus. Tas labi atbilst Gejropistu uzstādījumam, ka Cilvēce – tas ir viņi paši, vēsture ir Eiropiešu vēstures mūsdienu traktējums un attīstība ir industriālo metožu pilnveidošana kapitāla uzkrāšanai. Visi citi nav attīstībā iekļāvušies vēstures subjekti. Tie ir objekti, ar kuriem manipulē “attīstību virzošie attīstītie un progresīvie”. Viņu 100 Nicā bojā gājušie bagātie dīkdieņi ir apraudāmi terora upuri, bet simtiem tūkstošu šo bagāto dīkdieņu uzturētā un labā virzītā terora upuru ziemeļāfrikā un visā pasaulē nav pat jel kādās piemiņas vērti.

Lībiju Jums nepiedos nekad!

Kadafi Jums neaizmirsīs nekad!

Boadīke!

Ko sēsi – to pļausi!

Tālāk nāk klasiskais: “Bieži vīriešiem patīk vērot lesbiskas ainiņas…” un tālāk tikpat maldinošais apgalvojums: “… vīriešus vilina sekss trijatā ... vai dzīvošana “zviedru ģimenē” un “…daudzām sievietēm nav pret to iebildumu.” Tālāk manipulators savu manipulāciju paceļ smalkākā līmeni, bet par to vēlāk.


* * *


Vispirms noskaidrosim terminus, jēdzienus un vārdu lietojumu.

Tātad šo planētu apdzīvo tukšas cilvēkveidīgas miesas – divkājaini dzīvnieki un divas Cilvēku grupas. Pirmā ir Dabiskās Kārtības Normu Sistēmas robežās dzīvojušie un tāpēc Evolūcijai Derīgie – normālie Cilvēki. Otrā grupa ir Normu Sistēmas robežu pārkāpušie – bojātie Cilvēki, kuri, pretdarbojoties Dabiskajai Kārtībai un tās Normām, ir pretdabiska dzīvesveida piekopēji un tādā kārtā pārstāv pretdabisko.


Tas, ko savā tekstā reklamē manipulators, notiek pretdabisku attiecību laukā, bojāto Cilvēku un samaitāto dzīvnieku vidē.


Vārdi un jēdzieni – Sieviete, Vīrietis, Ģimene, bērns, zēns un meitene ir attiecināmi tikai uz Cilvēkiem. Tie nav lietojami runājot par (arī divkājainiem) dzīvniekiem. Tālāk, lai saprastu šo jēdzienu saturu un vārdu lietojumu, ir jāatceras Derīguma jēdziens. Tikai derīgais ir esošs. (sk. “Par Derīgām tautām”)


Tas kas der – tas ir.

Nederīgais ir iluzors.

Bojātais ir zūdošs – esošā zudums – esošā un esošajā noturošā zaudējums.


Tādā kārtā tikai Derīgā ir Sieviete, tikai Derīgais ir Vīrietis, tikai Derīgā ir Ģimene, tikai Derīgais ir Bērns, tikai Derīgie ir Zēns un Meitene – Dēls un Meita. Tāpēc Vīriešus neinteresē lesbiskas ainiņas, daudzsievība un sekss trijatā tāpat kā tas neinteresē Sievietēm, bet tie, kuri par to interesējas, nav Vīrieši un Sievietes, bet visu eksistences jēgu zaudējoši bojātie Cilvēki. Visas manipulatora reklamētās parādības ir bojātajiem Cilvēkiem piemītošās iekšējās destrukcijas redzamās parādības. Netikumība un netiklība ir bojāšanās procesa sekas, pavadones un pazīmes.

Norma ir dzīve Ģimenē (sk. “Ģimenes kodekss”) un Laulībā (sk. “Iekop Savu Dārzu”). Ārpus normas esošais ir bojāta un nederīga iznīcināšanas mehānismi, kuri sagrauj ārpus Normas aizsardzības esošos pretdabiskos veidojumus. “Kristietība” ir Gnostiķu filosofijas profanācija un izkropļojums, uz kura bāzes izveidota apziņu paverdzinoša un maldinoša ideoloģija. Islāms ir 7. gs. nodalījies “Kristietības” atzars – 7. gadsimta “kristietības” konservācija un kā tāds nes visas “Kristietības” slimības un kroplības. Islāmā tāpat kā “mātes baznīcā” baznīca iet pūļa pavadā. Tā vietā, lai audzinātu “savas avis”, tā rūpējas par “ganāmpulka” vairošanu, kā dēļ izdabā “aitu vajadzībām” un iegribām. Islāmā Vīrieša bagātību un sabiedrisko stāvokli reprezentē harēma lielums, tāpēc tur ietekmes spēks (tāpat kā baznīcu zeltījums katoļiem) tiek asociēts ar daudzsievības piekopšanu. Katoļi sevi apber zeltā tieši tāpat kā islāmticīgie sevi demonstrē harēmā viena un tā paša iemesla dēļ – tādēļ, ka nabadzīgie, vājie un dumjie pēc tā atpazīst bagātos, veiksmīgos un stipros “gudros”. “Ja Tu esi tik gudrs, tad Tev jābūt bagātam un varenam tādā veidā, kādā es pazīstu izcilību, varu, veiksmi, spēku un bagātību.”


* * *


Tālāk jau “Smalkāk”. Manipulators “iebrauc” dzīvnieku pasaulē – savieno nesavienojamo. Dzīvnieki dzīvo fiziskās labklājības pasaulē un fiziskajai labklājībai kalpo Dabas Likumam, bet Cilvēks dzīvo Cilvēciskās dvēseles NOOTISKAJĀ pasaulē un, tur esot Gribas Brīvības stāvoklī, veido savu Saprāta un sekundāro Psīhes labklājību, kam kā ūdens viļņu atspoguļotu Saules Zaķīšu rotaļa fiziskajā pasaulē seko miesīgā un sadzīviski laicīgā labklājība. Tāpēc dzīvnieku vidē Dabas Likums rūpējas par viņu fizisko labklājību, bet Cilvēks pats rūpējas par savu Saprāta dzīves pilnvērtību.

Manipulators izliek lamatas: “Dzīvnieku pasaulē … pēcnācējiem jābūt stipriem. Bet vai tiešām tas pats būtu jāattiecina arī uz cilvēkiem? Nepamet sajūta, ka tas kaut kā nav īsti labi.”

-       Kas nav īsti labi?

-       Tas, ka bērniem jābūt stipriem?

-       Vai tas, ka jārūpējas par bērnu veselību un labklājību (derīgumu un tātad pieprasa īstu audzināšanu)?

Sajaucot divās vidēs esošā atšķirīgumu un to attiecinot uz citu parādību, kur pēcnācēju stiprums dzīvniekiem ir mērķis (cēlonis darbībai), bet Cilvēkiem ir pareizas rīcības sekas, manipulators neuzmanīgā lasītājā rada apmulsumu un prāta stuporu (pašbremzēšanos), ko izmanto tālākai manipulācijai. Liekas, ja jau arī Cilvēkam rūp pēcnācēju veselība un Cilvēcisko Vērtību kvalitātes, tad kāpēc gan nenoderētu dzīvnieku pasaulē derīgais.

Atbilde ir vienkārša, bet samusinātam prātam nepamanāma –

Tāpēc, ka dzīvnieku un Cilvēku dzīves notiek atšķirīgās pasaules atšķirīgu impulsu virzītas.


Dzīvniekus virza ārējais Dabas Likuma darbības impulss, bet Cilvēkus iekšējais – Gribas Brīvības stāvoklī darbīgais Garīgais impulss.

Te nu samulsinātais neprot noraidīt manipulatora vilinājumu – tas, kas der dzīvniekam (Vērsim) der arī Cilvēkam (Jupiteram), kas ir pretrunā ar Metafizikas aksiomu  - “Ko var Jupiters, to nevar Vērsis. Ko drīkst Vērsis, to nedrīkst Jupiters”.

Tad, kad to nepamana, tad – “sanāk, ka var draudzīgi dzīvot bariņā, bet ja negrib draudzīgi bariņā, tad jādzīvo vienai...” Laba manipulācija, patiešām laba! Un tālāk jau nāk īstais meistarstiķis – gājiens “ar zirdziņu” – “Un ja Vīrietim nepietiek ar vienu Sievieti, vai viņai būtu jāvaino sevi, ka viņa ir nepilnīga...?” Tāds jautājums tieši izriet no manis daudzkārt apgalvotā, ka Sievietes uzdevums (derīgums, pilnvērtība) ir audzināt Vīrieti, bet Vīrieša pienākums (derīgums, pilnvērtība) ir viņa palīdzībā Sievietei viņas uzdevuma veikšanai.

Manipulators mani kārdina ar nostāšanos “kristiešu” pēdās un izdabāšanu “sievietēm” (lasītājām) vai pretējā gadījumā piedraud ar viņu novēršanos no šis mājas lapas negatīvā iespaida un tā radītās attieksmes dēļ.

Ja es tiktu draudu ietekmēts un rūpētos par savu reitingu “sieviešu” vidē (sava veida harēma lielumu) un popularitāti Latvijā vispār, tad es, izdabājot Sieviešu vēlmei uzņemt patīkamus iespaidus, būtu spiests noklusēt Īstenību un jezuītiski melot – “Tu neesi nepilnīga!”

Bet, tā kā “Jūs esat mani Draugi, bet Īstenība ir dārgāka”, tad atkal saku jums visām to pašu, ko esmu teicis jau agrāk:

-        Turi acis vaļā, kad precies – neielaid lopiņu gultā.

-        Ej pie altāra pirms liecies ar vīrieti gultā.

-        Nepazemo Vīrieti ar savas miesas publisku izrādīšanu.

-        Vīrieti audzinot, Sievietei it visā ir jābūt soli priekšā Vīrietim.

-        Ja Sieviete neved, tas Vīrietis aiziet.

-        Vīrieša pienākums ir atbalstīt (meklēt) to kura ved.


Tāpēc, ja aiziet Vīrietis, Tu, Sieviete, viņam  par vedēju nederi (esi sev pārāk labu “nomakšķerējusi”, esi apslinkusi vai no sveša “stara”), ja aiziet bojāts un tāpēc  nederīgs “vīrietis”, tad neesi viņu kārtīgi sargājusi, vai, ja viņš uzvedas kā lopiņš, tad neesi viņu pirms ielaišanas savā gultā kārtīgi iepazinusi un pārbaudījusi (atceries, ko pasakās māca par precinieku pārbaudīšanu prātā, dvēselē un miesā) un tāpēc Tev ir jāvaino sevi un savu nepilnvērtību vai neuzmanību, vai muļķību, vai lētticību manipulatoriem ticot un viņus uzklausot.

-        Kāds var būt audzēknis, ja Skolotājs ir audzināšanai nederīgs?!


Tavs derīgums, Sieviete, ir redzams Vīrieša krietnuma izaugsmē. Tas, lūk, Sieviete, man Tev ir jāsaka, patīk Tev to zināt vai nē.


Jūs esat mani Draugi, bet Īstenība ….
                                                                                                                        AntiņšBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa