Par mums Raksti Dzeja Galerija Saites Iespējas Venera Pasākumi Jautājumi

Atpakaļ


Kvalitātes zīme.


labdien

raksta Jums Ilze no brīvvalstsTV,

https://www.brivvalsts.tv/, https://www.facebook.com/BrivvalstsTV/

Uzgāju internetā Sociopsiholoģijas asociācijas mājas lapu. Un atradu tur daudz interesantas informācijas...


Vai Jūs piekristu sarunai par šodienas un nākotnes situāciju no sociopsiholoģiskā aspekta, īpaši man prāta palicis raksts: Troņu bada spēles.., arī tas, ko domājat par pasaku lasīšanu utt..


varbūt varam sazināties, aprunāties, lai noskaidrotu iespējamo intervijas gaitu, apspriežamos jautājumus ..


paldie.

gaidīšu ziņ.

Ilze


Labdien!

Paldies par uzaicinājumu. Tomēr ir vairāki iemesli kāpēc no tā atturēšos.

1. Bija laiks, kad mēģināju saprasties ar šo sabiedrību un kaut ko darīt tās labā. Tas nedeva nekādus rezultātus. Sapratu, ka ar diegiem nav aršana un nav jēgas sēdēt uz beigta zirga.

2. Man ir bēdīga pieredze ar pēcpadomju laika žurnālistiem. Viņi, izmantojot manus vārdus, no tiem samontē pilnīgi pretējo manis teiktajam, vai arī vēl sliktāk, savā rakstā samontē tos kopā ar citu, bez manas ziņas pieaicināto, man nepieņemamo personu intervijām un man nepieņemamiem apgalvojumiem tādā veidā, kas pazemo manu labo gribu un piedalīšanos intervijā.

3. Domāju, ka ar to ko un kā es to varētu runāt, noteikti neiederos Jūsu raidījumu personāžu un raidījumu klausītāju vidē. Es noteikti neesmu tas, kuru viņi grib dzirdēt un nezinu ko un kāpēc viņiem teikt. Tas, ko es viņiem varētu pateikt, viņiem noteikti nepatiks.

Vēlreiz paldies par uzaicinājumu, tomēr mana pārliecība man liedz nostāties konfrontācijā un pierādīt savus uzskatus tiem, kuri tos nesaprot un kādu savu iekšējo iemeslu dēļ nevar pieņemt. Tas nav produktīvi. Nav produktīvas sarunas ar nesagatavotu auditoriju. Produktīvs darbs ir dialogā domubiedru vidū. Man ir tāds darbs, un tas sniedz gandarījumu.


Pauls Stelps


P.S.

Brīvvalsts TV okupētā, kolonizētā un kompradoriskas(eksportu orientētas) ekonomikas banānu republikā Latvijā, kuru pārvalda amerikāņu, angļu, poļu un žīdu ielikteņi, skaļam kariņam ar Krieviju, aiz kura tiek maskēta cieša sadarbība ar Krievijas oligarhiem? Tautām kautiņi - kungiem kliņģeri! Brīvvalsts TV - tā ir ņirgāšanās vai propaganda!.


Pauls Stelps


paldies par atbildi.


es jums uzrakstīju, jo man interesē latvisks ceļš.. man likās, ka Jums ir līdzīgs skatījums.. ezotērisks, tradīcijās balstīts, kaut kas plašāks par pierastu ikdienas skatījumu...


"BrīvvalstsTV" nosaukums ir aizgūts no Valda Šteina (Valdis ir biežs mūsu raidījuma viesis)...


nosaukums ir pretenciozs, bet īstenībā mēs esam 5 cilvēki,... mums neviens nemaksā un nevienam nav jāatskaitās.., esam interešu kopa, kam patīk šādā veidā izpaust savus uzskatus..


Diemžēl, jo vairāk stāsta patiesību, jo mazāk kāds notic.. to es attiecinu uz mums . Mūs dēvē par Kremļa aģentiem, par ko tik ne.. bet, to, ka cilvēki aiz intereses un radošas vēlmes var darīt lietas, kas viņiem patīk - tam neviens vēl nav noticējis. Vismaz no tiem, kas paši tā nedara:) ..


Es palieku pie domām, ka ir jāstāsta stāsti un jāiepazīstina ar tiem, kuri ir mazliet vairāk un plašāk, nekā es pats.  Neliela nesaprašana , izbrīns un izsišana no ierastā ir tieši tas, kas paver apvāršņus.. Tāpēc es Jūs uzrunāju.


Katrā ziņa paldies, Jūsu viedokli pieņem.


Ilze


Es arī nekad neko neesmu darījis un nedaru naudas dēļ. Es un mūsu kopa atklātas un arī aizmuguriskas pretdarbības apstākļos visu daram par velti vai par saviem līdzekļiem. Tieši tāpēc nebija iespējams sadarboties ar baznīcas, valsts institūciju, valsts finansēto organizāciju un projektu darboņiem. Pie tam projektu darboņi aktīvi bloķē tos, kuri darbodamies bez projektu naudām un valsts finansējuma rāda, ka var un vajag arī tā, jo ja kāds var par velti, tad kāpēc valstij citi jāfinansē. Tomēr mēs taču saprotam, ka projekti nav darbības atbalsts, bet kontroles instruments. Tādos apstākļos mūsu darbība tik ilgi nes tik daudz rezultātu, cik par to darboņi maz zin.

Informācijas haosā jauna informācija vairo haosu, bet citiem kļūst par izklaidi. "Jaundzirdēto" katrs vērtē un saprot savā jau esošajā zināšanu veidotajā uzskatu un attieksmju sistēmā. Tāpēc nekāda informācija nevienā neko nemaina. Katrs to pieņem vai noraida tik daudz, cik tā saskan ar viņa paša viedokli. Jaunus apvāršņus katram paver viņa paša meklējumi tīrā, sakārtotā un no meliem un maldiem pasargātā vidē. Pašmācības meklējumi bez Skolotāju vadības vienmēr noved pie smagas prāta slimības, eklektikas ar tās izraisītu tālāku dvēseles degradāciju. Filosofija nedrīkst pierādīt - filosofija var dot atbildes uz savlaicīgi un saprātīgi uzdotiem jautājumiem. Skolotājs neiet pie audzēkņa, audzēknis meklē Skolotāju un saņem tad, kad ir gatavs.

Brīvvalstī nemeklē Skolotājus. Brīvvalstī katrs pats ir gudrs, skolotājs vai labprāt paklausās kādu, kurš apmierina viņa paša iekšējo lietu sapratni. Līdz ar to tāda publiska "apvāršņu pavēršana" kļūst par sarunu šovu un izklaidi starp facebook-u un delfiem. Apvāršņu atvēršana ir smags, ilgstošs un sāpīgs iekšējais un praktiskais darbs. Gudru cilvēku paklausīšanās ir sevis maldināšana, pašapmierināšanās un darbības ilūzijas uzturēšana - tīksmināšanās par savu īpašo stāvokli, kas ir mūsdienās plaši izplatīta procesuāla psihiska narkotika.


Pauls StelpsBaltu klubs | Sociopsiholoģijas asociācija | Lielās Mātes Sapulce | Lāču kopa